Начало » Спорт » Спартак (Вн) се измъчи 85 минути, но след това избухна срещу ФК Тополи

Спартак (Вн) се измъчи 85 минути, но след това избухна срещу ФК Тополи

ФК „Спартак 1918“ (Варна) победи ФК „Тополи 2010“ с 3:0 в мач от 23-ия кръг на първенството в Трета лига – Североизточна група. Двубоят бе изключително драматичен, тъй като до 85-ата минута резултатът бе 0:0.

Едва след това възпитаниците на треньора Васил Петров избухнаха с 3 попадения. Първо се разписа влезлият на смяна през второто полувреме Юнуз Юнуз, а Янаки Смирнов вкара за 2:0 в 89-ата минута. В третата минута на добавеното време Юнуз Юнуз отбеляза второто си попадение в мача, фиксирайки класическото 3:0.