Начало » Спорт » Черно море победи Спартак с 4:0 в Елитната до 15 години

Черно море победи Спартак с 4:0 в Елитната до 15 години

Футболните таланти на Черно море взеха битката за Варна. Черно море записа успех с 4:0 срещу градския съперник Спартак Варна в мач от 21-вия кръг от Елитната група до 15 години. Срещата се игра на стадион “Корабостроител” под Аспарухов мост, където “моряците” вкараха по два гола и през двете полувремена.

Кристиян Евдокиев откри резултата в 5-ата минута, а в 24-ата отново той покачи на 2:0. Две минути след почиката Александър Киров направи класиката в срещата, а в 47-ата Георги Венциславов от пряк свободен удар оформи крайния резултат.

В следващия кръг Черно море гостува на Нефтохимик в Бургас. Мачът е от 14 часа в 22 април, пише chernomorepfc.bg.

Черно море: Георги Ненов, Виктор Спасов, Йордан Тосков, Георги Венциславов, Даниел Георгиев, Пламен Аршев, Георги Пасков, Борис Стойков, Кристиян Иванов, Александър Киров, Петър Маринов (Валентин Димитров, Иво Николов, Дениз Хаджиев, Кристиян Стоянов, Димитър Ковачев, Даниел Райчев, Борис Колчев).