8.1 C
Варна

Новини от Варна и региона

понеделник, март 31, 2025

Даниела попари опитите на Васил: „Или с Мартин, или сама“

Още публикации

Писателката Даниела Рупецова обаче не есред тях, видя HotNews. Родопчанката бе поканена от Пенев да се опознаят, но надеждите му бързо бяха попарени от самата нея: „Моят интерес е насочен към друг човек… Ти си видял. Аз смятам да си тръгна оттук или с него, или сама“, заяви брюнетката директно на Васил, без грам увъртания. Иначе разговорът между двамата започна обещаващо.

Васил призна, че я намира за „мистериозна и леко привлекателна“, а Даниела, от своя страна, му сподели възгледите си за ролите в една връзка – че мъжът трябва да е стълбът, а жената – опората. Двамата стигнаха до рядко срещан консенсус между мъж и жена в това отношение, но точно когато изглеждаше, че между тях може да прехвърчи искра, Даниела сложи ясна бариера.

„Забавно ми е да има някой, от когото Мартин да ревнува. Той знае, че с Виктор няма как да сме съвместими, но Васил ще му разтърси почвата“, заяви тя с ехидна усмивка, откривайки възможност чрез Васил да побърка от ревност Мартин. Пенев, от своя страна, прие ясната позиция на авторката на книгата „Момиче за милиони“ и ѝ благодари за искреността: „Имаш силна женска енергия и това ми харесва. Уважавам честността ти и ще отстъпя“.

Изпращайте своите сигнали на [email protected]

Реклама
spot_img
Будна Варна вече е в любимите Ви приложения!

Можете да следите новините на Будна Варна в своето любимо приложение! Бъдете информирани за най-важните събития от Варна и региона!

Абонирайте се за нашите канали във Вайбър и Телеграм:

Реклама
spot_img

Последни публикации