21.1 C
Варна

Новини от Варна и региона

сряда, март 12, 2025

Пеевски за „Величие“: Хуни, разпасали се из София и ако има държава, това не може да се случи

Още публикации

Лидерът на ДПС-НОВО НАЧАЛО Делян Пеевски говори в кулоарите на парламента по скандала с ЦИК и бюлетините, както и по други актуални политически и обществени теми.

„15-20 коли са се размотавали снощи! Нали знаете кой има най-много хора?! Никой няма повече хора от мен“заяви Пеевски по повод снощните малобройни протести на „Величие“.

И продължи: „Държавата трябва да си е на мястото, за да не се случват такива неща. Това са хуни, които са се разпасали из София и ако има държава, това не може да се случва.

Когато аз дойда на власт такива неща няма да се случват със сигурност.

Аз ще реагирам – бъдете сигурни. Ако те се държат така, ще въдворя ред. Бъдете убедени! Ако тези хора си позволяват да ходят по къщите на хората, то ние ще отидем в техните“.

Пеевски реагира остро и на данните, които ЦИК и „Информационно обслужване“ изложиха, с които „Величие“ се вкарва в парламента.

„Величие“ нямат собствена стойност. Те ще бъдат една малка ръчичка на някого, който иска да руши държавата“, категоричен е той.

Величие“, ако влезе, ще влезе основно заради гласовете на ДПС-НОВО НАЧАЛО, които ни се отнемат незаконно. Редно е тези бюлетини да бъдат намерени“, добави лидерът на ДПС-НОВО НАЧАЛО.

„10 депутати ще бъдат взети, ако незаконно бъде вкарана една партия, която няма гласове, за да влезе в парламента. Основно се вземат гласове от моята партия. В момента се сваля прагът незаконно, за да влезе в парламента. Целта е една – да се руши държавата. Ако ще рушат държавата, по-добре да отидем на избори, за да видим кой каква стойност има. „Величие“ ще влязат по нечестен начин„, отсече той.

Това е престъпление, което се извършва спрямо Конституцията. По незаконен начин искат да вкарат една партия. Кой иска да я вкара – трябва да се види!

Това се случва с определена цел – да се руши държавността. Ако някой има за цел да си прави партия и да излиза на избори – да не го прави чрез други партии.

„Какво мнозинство има в момента? Има три партии, които имат малцинство. Другото е някакво допълнени от деребеи, които искат да взимат постове и сделки… пияни хора.

Тук темата е – 10 депутати ще бъдат взети и незаконно бъде вкарана една партия. Те ще бъдат взети от моята партия.

В момента незаконно се сваля прага, за да влезе тази партия. Трябва да е ясно – тя не е спечелила на изборите, някой я вкарва незаконно с някаква цел – да се руши държавата.

„Величие“ ще влезе по нечестен начин, защото тук в тази зала проспиват това. Тук обединение няма.

Това е абсурдно, в момента е правилно Конституционният съд да изчака, да потърси бюлетините и да се изчисли.

Ако днес се избърза и „Величие“ бъде вкарано през задния вход, значи се извършва престъпление, което ние когато дойдем на власт ще разкрием – бъдете убедени“, заяви Пеевски

Изпращайте своите сигнали на [email protected]

Реклама
spot_img
Будна Варна вече е в любимите Ви приложения!

Можете да следите новините на Будна Варна в своето любимо приложение! Бъдете информирани за най-важните събития от Варна и региона!

Абонирайте се за нашите канали във Вайбър и Телеграм:

Реклама
spot_img

Последни публикации