понеделник, октомври 14, 2024

Черно море гостува в Кюстендил за Купата на България

Най-четени

Още публикации

Черно море ще гостува в Кюстендил в 1/16-финалите на турнира за Купата на България. Това стана ясно, след като тимът от Югозападната трета лига се наложи с 3:1 срещу Марек Дупница в предварителния кръг на надпреварата.

Домакините стигнаха до обрат, след като Марек откри резултата в 19-та минута чрез Илия Димитров. Домакините изравниха минута преди края на първата част след попадение на Димитър Илиев, а след почивката Цветелин Стоичков и Александър Александров донесоха успеха за Кюстендил/

Така „моряците“ ще гостуват на тима с аматьорски статут в последната седмица на октомври, като точният ден и час на двубоя ще стане ясен допълнително.