събота, септември 21, 2024

Спартак спечели варненското дерби в Елитната до 15 години

Най-четени

Още публикации

Талантите на Спартак Варна спечелиха варненското дерби в Елитната група до 15 години. На стадион „Локомотив“ „соколите“ победиха Черно море с 2:1 в мач от 7-ия кръг на шампионата.

Домакините поведоха в резултата малко преди края на първото полувреме, а след почивката покачиха на 2:0. Денис Мюрветов вкара за 2:1, пишат на сайта си от Черно море.

В следващия кръг Спартак гостува на Септември София на 29 септември, неделя от 11 часа, а Черно море е домакин на Лудогорец (29.09, неделя от 12 часа).

Съставите:

Спартак: Росен Иванов, Пресиан Синигеров, Максим Димитров, Кристиян Христов, Илиян Димитров, Денислав Димов, Денислав Киров, Даниел Павлов, Антонио Борисов, Димитър Милчев, Максим Илиев (Божидар Миневски, Емануил Стойчев, Калоян Трандов, Радослав Хараланов, Христиан Кънчев, Мартин Божанов, Кристиян Петров, Еркан Мустафа).

Черно море: Павел Михайлов, Юлиан Димитров, Васил Радичков, Никола Петров, Мартин Димитров, Страцимир Спасов, Георги Кателиев, Кристиян Смилков, Тодор Колев, Руслан Стоянов, Стелиян Сотиров (Михаил Русев, Борис Тодоров, Антониос Катотикидис, Веселин Велинов, Дарий Станченко, Преслав Петров, Борислав Николаев, Денис Мюрветов, Рафи Рафиев).