Фратрия и Добруджа врътнаха 1:1

Най-четени

Още публикации

колаж: Будна Варна

Фратрия направи 1:1 с Добруджа в първия си мач в професионалния футбол. Срещата от първия кръг на Втора лига се игра на стадиона в Албена.

Добруджа започна по-силно и създаде няколко опасни ситуации през първите 15 минути, но след това отборът фратрийци изравниха играта и първото полувреме завърши без голове.

В началото на второто беше ред на Фратрия да бъде по-активен и в 50-ата минута Емил Янчев резултата в негова полза – 1:0. Така Янчев се превърна в първия голмайстор на Фратрия в професионалния футбол.

В 70-та минута Добруджа успя да изравни след добре развита контраатака, а до края и двата отбора имаха шансове да спечелят, но нов гол така и не падна, пишат на страницата на Фратрия във фейсбук.