Черно море 2 игра контрола в мач с 5 гола

Най-четени

Още публикации

колаж: Будна Варна

Черноморец (Бургас) победи втория отбор на Черно море ( Варна) с 3:2 в приятелска среща. Павел Георгиев от „акулите“ реализира от дузпа единството попадение през първото полувреме.

Веднага след почивката Петър Маринов пропусна да изравни. После той уцели и гредата. Живко Петков удвои, четвърт час след почивката. Емануил Манев направи резултата класически в 70-ата минута.

Въпреки отчайващия пасив, „моряците“ не се предадоха. Напротив, вдигнаха се на щурм, който даде резултат. Георги Пасков намали в 72-ата минута.

В 78-ата Кристиян Михайлов върна интригата – 3:2. След удар на Андрей Йорданов, бургаски футболист изби топката от голлинията в 85-ата минута.