четвъртък, октомври 24, 2024

Спартак Варна наказа Лудогорец II  с 4:1 в Разград

Най-четени

Още публикации

Спартак (Варна) се наложи с 4:1 при гостуването си на Лудогорец II в мач от 33-тия кръг на Втора лига. Това е 22-ри успех за „соколите“, водени от Росен Кирилов, с който те събраха 69 точки и остават водачи в класирането до края на шампионата.

Хеттрик отбеляза Ахмед Ахмедов. Нападателят вече има 20 гола в първенството за сезона, с които е убедителен лидер при голмайсторите. Ахмедов откри в 43-тата минута, а само 60 секунди по-късно отбеляза второ попадение.

В началото на втората част Господинов върна попадение за домакините, а Дани Начев се разписа в 77-мата минута преди Ахмедов да отбележи третия си гол в 85-ата.

В последния кръг от шампионата „соколите“ посрещат Спартак (Плевен), а за дубъла на „орлите“ предстои гостуване на Марица в Пловдив.

снимка: Спартак Варна