Семейството се разраства! Гущерова бременна за четвърти път

Хубавицата се издава с публикация в социалните мрежи

Светлана Гущерова май потвърди слуховете, които се носят напоследък, че е бременна с четвърто дете. Хубавицата не съобщи новината директно, а направи това съвсем фино със стори в инстаграм.

В забавната публикация Гущерова сподели интересен колаж, в който млада жена при посещение на психолог казва, че нищо не я безпокои, а е дошла просто да си почине, защото има три деца. Под снимките Гущерова тагва дъщеря си и двамата си синове. Има и издайнически емотикон на бременна жена. Това накара мнозина да заподозрат, че Гущерови чакат нов наследник.

Светлана и Християн станаха щастливо семейство през 2018 г. До момента имат 3 деца, но никога не е късно за още. Двойката тази година празнува своята дървена сватба – 5 годишнината от брака си.

Първото дете на двойката е момиче и се казва Анелия-Добромира, второто момче е с име Добромир. Както знаем, и двете деца са кръстени на Гущеров-старши. Основно от него зависи финансовото благополучие на цялата фамилия.

СПОДЕЛИ НОВИНАТА!